Dienotvarkė

Vaikas iš Hogvartso

 

Mūsų darbo laikas yra nuo 7:30 iki 17:30 val. darbo dienomis, išskyrus oficialias valstybines švenčių dienas. Pagal atskirą susitarimą darbo laika galime kažkiek koreguoti.

Nesistengiame aklai paklusti grafikui, tariamės ir planuojame veiklą kartu, tačiau kuriame savo tradicines veiklas, kaip ir pratiname savo skrandukus valgyti visuomet tuo pačiu laiku.

Susirinkus ryte susiburiam į draugišką ratą ant šilto kilimo, aptariame ir pasidžiaugiame būsima diena, pasimankštinam,  pamokome naujų ir įdomių pratimų.

Pusryčiaujame apie 9 valandą. Po pusryčių šiek tiek poilsio pilveliams – pašnekesiai, pasaka ar pasidalijimas įspūdžiais. Ugdomoji veikla pagal amžių ir tos dienos nuotaiką, būtinai – lauko pasivaikščiojimai, šėliojimai ar ramūs žaidimai. Turėdami gerus drabužius nebijome jokio oro.

Pietaujame apie 12.30 valandą. Tuomet ruošiamės pailsinti akutes, be to skubame į lovytes, nes laukia pasakėlės ir švelnūs numylėti meškiukai, šuniukai, prie kurių taip smagu glaustis ir dalintis viena pagalve. Prabundame ir keliamės tada, kai būname pailsėję. Gerbiame draugų miegą, tad jei bus nubudusių anksčiau, visuomet rasime smagių, ramių užsiėmimų – žaislų, stalo žaidimų, konstruktorių.

Vakarieniauti planuojame apie 16.00 valandą. Po to seka įvairūs kūrybiniai žaidimai, knygelių skaitymai, vartymai, dėlionės, konstruktoriai, piešimas, knygelių spalvinimas. Šiltesniu metų laiku laiką leisime lauke, kiemelyje ar pušyne.